Přehradní nádrž Nechranice

Nádrž Nechranice

 

Kam půjdeme? 

Horké letní dny s námi pěkně dokáží zacvičit, na žádný výlet se člověku nechce a nejraději by se zchladil někde ve vodě.

 

Necelých 20 kilometrů od Národního domu Podbořany – na řece Ohři mezi Kadaní a Žatcem - se nachází přehradní nádrž Nechranice, která je ideálním místem na trávení horkých dnů. Kromě příjemného osvěžení ve vodě a rekreaci na pískové pláži, nabízí také řadu vodních atrakcí, například projížďky na lodičkách.

 

Na své si zde přijdou i milovníci rybaření, pro něž je zde i možnost zapůjčení rybářského náčiní a člunu. Nádrž je dokonce vhodná i pro takové aktivity, jako windsurfing nebo jachting

 

Trasa a užitečné informace:

Do Nechranic se nejlépe a nejrychleji dostanete autem, cesta od Národního domu Podbořany trvá přibližně 25 minut. Auto pak můžete zaparkovat zdarma u nádrže v areálu rybářského domova.

 

K nádrži se dá dojet i hromadnou dopravou, ale tento způsob může být příliš komplikovaný a zdlouhavý. A konečně, k nádrži se lze pohodlně dostat i na kole nebo v rámci pěší túry po turisticky značené trase. 

 

 

Národní dům Podbořany

  Nádražní 261, 441 01 Podbořany
  (+420) 601 521 523
    recepce@narodni-dum.cz

 

Bavte se v okolí hotelu

6,7 km golfové hřiště Krásný Dvůr / 8 km Schillerova rozhledna Kryry / 19 km přehrada Nechranice 34 km Zoopark Chomutov / 16 km Chrám chmele & piva Žatec / 32 km Aquapark Klášterec nad Ohří 

Partneři a certifikace

Osvěžující nápoje

Osvěžující nápoje

Gastronomické zážitky

Gastronomické zážitky

Stylové pokoje

Stylové pokoje

Poklidné prostředí v salonku

Poklidné prostředí v salonku

Wellness pro vaši relaxaci

Wellness pro vaši relaxaci

Restaurace

Restaurace

Národní dům Podbořany v Podbořanech hodnocení