Přehradní nádrž Nechranice

Nádrž Nechranice

 

Kam půjdeme? 

Horké letní dny s námi pěkně dokáží zacvičit, na žádný výlet se člověku nechce a nejraději by se zchladil někde ve vodě.

 

Necelých 20 kilometrů od Národního domu Podbořany – na řece Ohři mezi Kadaní a Žatcem - se nachází přehradní nádrž Nechranice, která je ideálním místem na trávení horkých dnů. Kromě příjemného osvěžení ve vodě a rekreaci na pískové pláži, nabízí také řadu vodních atrakcí, například projížďky na lodičkách.

 

Na své si zde přijdou i milovníci rybaření, pro něž je zde i možnost zapůjčení rybářského náčiní a člunu. Nádrž je dokonce vhodná i pro takové aktivity, jako windsurfing nebo jachting

 

Trasa a užitečné informace:

Do Nechranic se nejlépe a nejrychleji dostanete autem, cesta od Národního domu Podbořany trvá přibližně 25 minut. Auto pak můžete zaparkovat zdarma u nádrže v areálu rybářského domova.

 

K nádrži se dá dojet i hromadnou dopravou, ale tento způsob může být příliš komplikovaný a zdlouhavý. A konečně, k nádrži se lze pohodlně dostat i na kole nebo v rámci pěší túry po turisticky značené trase. 

 

 

Národní dům Podbořany

  Nádražní 261, 441 01 Podbořany
  (+420) 601 521 523
    recepce@narodni-dum.cz

 

Bavte se v okolí hotelu

6,7 km golfové hřiště Krásný Dvůr / 8 km Schillerova rozhledna Kryry / 19 km přehrada Nechranice 34 km Zoopark Chomutov / 16 km Chrám chmele & piva Žatec / 32 km Aquapark Klášterec nad Ohří 

Osvěžující nápoje

Osvěžující nápoje

Gastronomické zážitky

Gastronomické zážitky

Stylové pokoje

Stylové pokoje

Luxusní grilovačky od jara do podzimu

Luxusní grilovačky od jara do podzimu

Wellness pro vaši relaxaci

Wellness pro vaši relaxaci

Prostorná venkovní restaurace

Prostorná venkovní restaurace

Národní dům Podbořany v Podbořanech hodnocení