Služby pro skupiny
Služby pro skupiny

Catering

Plánujete akci a rádi byste ji doplnili gastronomickými službami? Jsme tu právě pro Vás, zajistíme Vám teplé i studené, alkoholické i nealkoholické  nápoje, občerstvení formou bufetu v podobě teplých i studených pokrmů. Veškeré vybavení je z vlastních zdrojů, pro Vás zbývá zajistit pouze prostor, kde naše služby budete chtít využívat. Zkušenosti máme s komorními akcemi i událostmi pro stovky návštěvníků.

Pronájem sálu

Školení, porada, schůze, ples? Prostory našeho společenského sálu jsou vhodné pro každou příležitost. Taneční soustředění u nás nejsou výjimkou. Dokážeme pro Vás zajistit občerstvení formou švédských stolů či roznášku jídla a nápojů přímo k hostům, tematickou výzdobu prostor, hudební aparaturu, pohotovou obsluhu. Kapacita sálu je dle typu akce až 400 osob.

Firemní večírek

Prezentace Vaší firmy je nedílnou součástí marketingu a managementu, my Vám s tím pomůžeme. Připravíme pro vás rautové občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje, vlastní bar s obsluhou, výzdobu prostor, pomůžeme Vám s realizací a s přípravami.

Konference

Pro mnoho firem se v dnešní době staly nedílnou součástí. Náš společenský sál Vám poskytne soukromí a přátelskou atmosféru. Standardně poskytujeme coffee break (káva, čaj, džus, voda) a občerstvení pro všechny zúčastněné po celou dobu konání akce. Z vybavení rádi poskytneme velké promítací plátno, mikrofony, aparaturu a dobrou náladu.

Svatby

Pro většinu mladých párů je svatební den tím nejšťastnějším dnem v jejich životě. Zároveň tento den skrývá také ohromné množství práce a starostí, proto Vám nabízíme pomoc s přípravou Vaší svatební hostiny, zajištění výzdoby, přípravu jídla a nápojů, obsluhu, která Vám bude stát po boku a bude Vám neustále k dispozici. Využijte pro tuto událost náš společenský sál nebo cateringové služby.

Pohřební hostiny

Phřební hostina je vždy velice emotivní a psychicky vyčerpávající událost. Náš profesionální tým je připraven Vám k dispozici s přípravou tematické tabule, občerstvení, nápojů a obsluhou, která Vám bude oporou.

Národní dům Podbořany

  Nádražní 261, 441 01 Podbořany
  (+420) 601 521 523
    recepce@narodni-dum.cz

 

Bavte se v okolí hotelu

6,7 km golfové hřiště Krásný Dvůr / 8 km Schillerova rozhledna Kryry / 19 km přehrada Nechranice 34 km Zoopark Chomutov / 16 km Chrám chmele & piva Žatec / 32 km Aquapark Klášterec nad Ohří 

Gastronomické zážitky

Gastronomické zážitky

Osvěžující nápoje

Osvěžující nápoje

Poklidné prostředí

Poklidné prostředí

Komfortní pokoje

Komfortní pokoje

Prostorná venkovní restaurace

Prostorná venkovní restaurace

Luxusní grilovačky od jara do podzimu

Luxusní grilovačky od jara do podzimu

Národní dům Podbořany v Podbořanech hodnocení