Služby pro skupiny
Služby pro skupiny

Catering

Plánujete akci a rádi byste ji doplnili gastronomickými službami? Jsme tu právě pro Vás, zajistíme Vám teplé i studené, alkoholické i nealkoholické  nápoje, občerstvení formou bufetu v podobě teplých i studených pokrmů. Veškeré vybavení je z vlastních zdrojů, pro Vás zbývá zajistit pouze prostor, kde naše služby budete chtít využívat. Zkušenosti máme s komorními akcemi i událostmi pro stovky návštěvníků.

Pronájem sálu

Školení, porada, schůze, ples? Prostory našeho společenského sálu jsou vhodné pro každou příležitost. Taneční soustředění u nás nejsou výjimkou. Dokážeme pro Vás zajistit občerstvení formou švédských stolů či roznášku jídla a nápojů přímo k hostům, tematickou výzdobu prostor, hudební aparaturu, pohotovou obsluhu. Kapacita sálu je dle typu akce až 400 osob.

Firemní večírek

Prezentace Vaší firmy je nedílnou součástí marketingu a managementu, my Vám s tím pomůžeme. Připravíme pro vás rautové občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje, vlastní bar s obsluhou, výzdobu prostor, pomůžeme Vám s realizací a s přípravami.

Konference

Pro mnoho firem se v dnešní době staly nedílnou součástí. Náš společenský sál Vám poskytne soukromí a přátelskou atmosféru. Standardně poskytujeme coffee break (káva, čaj, džus, voda) a občerstvení pro všechny zúčastněné po celou dobu konání akce. Z vybavení rádi poskytneme velké promítací plátno, mikrofony, aparaturu a dobrou náladu.

Svatby

Pro většinu mladých párů je svatební den tím nejšťastnějším dnem v jejich životě. Zároveň tento den skrývá také ohromné množství práce a starostí, proto Vám nabízíme pomoc s přípravou Vaší svatební hostiny, zajištění výzdoby, přípravu jídla a nápojů, obsluhu, která Vám bude stát po boku a bude Vám neustále k dispozici. Využijte pro tuto událost náš společenský sál nebo cateringové služby.

Pohřební hostiny

Phřební hostina je vždy velice emotivní a psychicky vyčerpávající událost. Náš profesionální tým je připraven Vám k dispozici s přípravou tematické tabule, občerstvení, nápojů a obsluhou, která Vám bude oporou.

Národní dům Podbořany

  Nádražní 261, 441 01 Podbořany
  (+420) 601 521 523
    recepce@narodni-dum.cz

 

Bavte se v okolí hotelu

6,7 km golfové hřiště Krásný Dvůr / 8 km Schillerova rozhledna Kryry / 19 km přehrada Nechranice 34 km Zoopark Chomutov / 16 km Chrám chmele & piva Žatec / 32 km Aquapark Klášterec nad Ohří 

Gastronomické zážitky

Gastronomické zážitky

Osvěžující nápoje

Osvěžující nápoje

Poklidné prostředí

Poklidné prostředí

Komfortní pokoje

Komfortní pokoje

Prostorná venkovní restaurace

Prostorná venkovní restaurace

Firemní a společenské akce

Firemní a společenské akce